Home

Anita haradinaj me kryq

Anita Haradinaj ka habitur të gjithë me imazhin e sapo publikuar, shkruan GazetaBlicNë llogarinë e saj në rrjetin social 'Instagram', ajo ka ndarë me ndjekësit një foto ku shihet e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë portokalli të ndezur.Krahas fustanit, vëmendjen e merr edhe qaforja të cilën e mbanë. Në fund të kësaj qafore [ Facebook: https://www.facebook.com/1KafeMeLabiInstagram: https://www.instagram.com/1kafemelabin#1kafemelabin#AnitaHaradinajMusic by Epidemic Sound (http://ww..

Anita Haradinaj vendos kryqin në gjoks, komentuesit e

1KL - Anita Haradinaj 18

Anita Haradinaj publikon foto nga ditëlindja, shfaqet

 1. Anita Haradinaj našla se nedavno na udaru medija kada je u javnost isplivala fotografija sa odnmora, na kojoj se vidi da supruga, sada već bivšeg premijera privremenih prištinskih institucija, nosi kupaći marke Luj Viton koji vredi čitavo bogatstvo. Video: Suze ratnog zločinca: Haradinaju pred novinarima zadrhtao glas posle ostavke (Telegraf.rs) Priče za vas. Haradinaja će iz Haga.
 2. Është i martuar me prezantuesen e lajmeve, Anita Haradinaj, me të cilën ka një djalë dhe një vajzë. Haradinaj ka jetuar për disa vite jashtë Kosovës, kryesisht në Zvicër, ku edhe ka mësuar gjuhën frënge dhe angleze. Haradinaj emigroi në Zvicër, ku kaloi 8 vite duke punuar si punëtor ndërtimi dhe roje të sigurisë . Në Zvicër, ai u bashkua me separatiste Lëvizjes.
 3. istrit Ramush Haradinaj, duket në formë të përkryer, kjo gjithmonë pas përkushtimit të saj që të ketë linjat e duhura. Ish- prezantuesja e lajmeve, jo rrallë herë shpërndanë edhe receta të ndryshme, kjo gjithmonë me arsyen që të ushqehemi sa [
 4. Anita Haradinaj në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi në krahët e bashkëshortit të saj, Ramush Haradinaj. Spat qare pa m'puth pak, ka shkruar Anita. Para pak ditësh, në një emission televiziv Anita kishte folur rreth marrëdhënies së saj me bashkëshortin. Ajo kishte ndarë edhe disa nga momentet romantike në mes tyre, [
 5. ë dhe forcimi i brendshëm i vendit, ka thënë Haradinaj
 6. ister des Kosovo
 7. istrit Haradinaj, ka reaguar në lidhje me raporti
Anita Haradinaj: Lirimi i Ramushit, konfirmon luftën e

Realiteti - ANITA HARADINAJ: I KAM THËNË RAMUSHIT TË MOS

Dekodim.info - Çfarë dhurate i ka bërë Ramushi? Anita ..

 1. a e.
 2. Anita Haradinaj: Ramushi ka patur disa takime me bashkatdhetarët dhe mqs fëmijët ishin pushim vendosëm të bënim një pushim të vogël. Me fëmijët po udhëtonim bashkë. Kur vajti tek polici dorëzoi pasaportat, kaluam kontrollin, morëm valixhet. Dola nga aeroporti, po prisja por ai po vononte. E mora në telefon, nuk përgjigjej. Pastaj vetëm kur pash një polic që erdhi me.
 3. Anita Haradinaj ka habitur të gjithë me imazhin e sapo publikuar, shkruan GazetaBlic. Në llogarinë e saj në rrjetin social 'Instagram', ajo ka ndarë me ndjekësit një foto ku shihet e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë portokalli të ndezur. Krahas fustanit, vëmendjen e merr edhe qaforja të cilën e mbanë. Në fund të kësaj qafore shihet një kryq i veshur i tëri me.
 4. Anita Haradinaj theksoi se bashkëshorti i saj ka bërë vepra të mira edhe në sektor tjerë të jetës ekonomike dhe sociale. Ka bërë shumë për veteranët, për familjet e dëshmorëve, e ka bërë ligjin për Prishtinën. Ramushi në gjithë këto procese dhe njerëzit që kanë punuar me Ramush ka luajtur një rol unifikues të partnerëve ne Kosovë. Ai ka bashkëpunuar edhe me.

Anita Haradinaj ka folur rreth lajmeve në mediat kosovare se u dhunua nga bashkëshorti, Ramush Haradinaj. Gjatë një interviste, moderatorja u shpreh se përgjatë këtyre 17 viteve që janë bashkë Ramush Haradinaj e ka rrahur vetëm me dashuri. Ajo u shpreh se ky ishte një thashethem i ulët dhe se ish-kryeministri kosovar nuk është sadis Vetë Anita Haradinaj, i ka konsideruar një turp këto lajme, teksa shkruan se prej 7 vitesh është shumë mirë me Ramushin dhe nuk ka pasur asnjë ushtrim dhunë nga ana e tij. Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al. Ndërkohë që më herët, gazeta Koha Ditore ka raportuar një tjetër raste dhuna nga familja Haradinaj. Në këtë rast, u raportua se. Prezantuesja e mirënjohur shqiptare, Anita Muçaj-Haradinaj sot feston ditëlindjen e 40-të. Në këtë ditë të rëndësishme për të, s'mund të ketë munguar një urim i veçantë nga bashkëshorti i saj, Ramush Haradinaj. Lideri i AAK-së ka publikuar një fotografi ku shihen duke shkëmbyer puthje, teksa e ka shoqëruar me mbishkrimin: Anita sot, urime gjithmonë Me fustanin e shkurtër me xixa, Anita Haradinaj publikon foton nga festa e 40-vjetorit . E Enjte 15 Tetor 2020, 08:25 Gazeta Shqip. Pak ditë më parë, Anita Haradinaj festoi 40-vjetorin e lindjes. Së fundmi ajo ka ndarë edhe një foto nga festa e ditëlindjes. Teksa shkëlqen në një fustan rozë me xixa, moderatorja thekson se e rëndësishme është të jesh e bekuar me njerëz që të. Anita Haradinaj ndau me ndjekësit disa momente të lumtura pranë më të dashurve të saj. Fillimisht, ajo postoi fotografi bashkë me djalin, ndërsa më pastaj ndau një tjetër imazh bashkë me Ramushin. Përmes asaj fotografie, Anita tregoi se sa e lumtur është krah bashkëshortit dhe nuk kurseu fjalët e ëmbla për të. Kur t'don t'don!!!, janë fjalët që Anita ia.

Realiteti - Home Faceboo

 1. Anita Haradinaj e cila në publik njihet për veshjet e shtrenjta, në një ndjenjë me rastin e ditëlindjes së motrës së saj Lolës, zgjodhi të vishej me pantallona të shkurtër e xhaketë. Ani pse në dukje ky kostum dukej i thjeshtë, veshja dhe aksesorët në këtë ditë asaj i kushtuan mbi 3 mijë e 400 [
 2. Anita Haradinaj në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi në krahët e bashkëshortit të saj, Ramush Haradinaj. Spat qare pa m'puth pak, ka shkruar Anita. Para pak ditësh, në një emission televiziv Anita kishte folur rreth marrëdhënies së saj me bashkëshortin
 3. Anita thotë fjalë të dhimbshme për Haradinajn. para 10 muajve - Ina. Anita Muqaj , është mërzitur nga mungesa e bashkëshortit të saj Ramush Haradinajt, i cili ka më shumë se dy javë që është ndaluar nga autoritetet franceze, me kërkesë të Serbisë në Interpol
 4. istri Ramush Haradinaj kishte ushtruar dhunë ndaj gazetares, Anita Haradinaj

Fol Shqip - A e ka ndërruar fenë Dafina Zeqiri, shfaqet me

Ditë më parë, spikerja e njohur shqiptare Anita Muçaj-Haradinaj festoi ditëlindjen e 40-të. Me këtë rast, ajo mori urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. Për një nga urimet më të përzemërta u kujdes bashkëshorti i saj, Ramush Haradinaj, i cili i bëri asaj një dedikim romantik në rrjetet sociale. Anita sot, [ Moderatorja e njohur dhe njëherësh bashkëshortja e kryetarit të AAK-së Ramush Haradinajt, Anita ka sot ditëlindjen. Ajo po mbush plot 40 vite. Shumë urime iu adresuan Anitës, madje edhe Lola, ka publikuar imazhet se si po duket e motra e saj në festën e ditëlindjes. Në 'Instagram', është publikuar fotografia, ku Anita shihet e veshur [

Veshja luksoze e Anita Haradinaj, një xhaketë i kushton

Ndjekësit sulmojnë Anita Haradinaj; Ti je serbe

 1. istri i Kosovës, Ramush Haradinaj, dhe sipas raportimit të gazetës, moderatorja ka përfunduar në emergjencë. Për të kuptuar më shumë rreth situatës, Gazeta Express ka zhvilluar një bisedë telefonike me Anita Hara
 2. istri, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Anita Muçaj janë ndër çiftet më të komentuara dhe të dashura nga publiku. Moderatorja e njohur, duke qenë se ka numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale, po tregohet.
 3. Me rastin e ditëlindjes së djalit, bashkëshortja e Haradinajt e uroi të birin me fjalët më të mira. Duke i shprehur dashurinë, Anita, ndër të tjerash e uroi Gjinin që ta ketë fatin e bardhë e shtigje të bukura në jetë. Gjin, dedikime te gjata te kam bere cdo vit, Sot nuk do te them shume gjera por vetem do te uroj paq fatin e bardhe e shtigje te bukura ne jete!!! Gezuar 16.
 4. View the profiles of people named Anita Haradinaj. Regjistrohuni në Facebook për të kontaktuar me Anita Haradinaj dhe të tjerët që mund t'i njihëni...

Kosova Jonë - Anita: Nëse nuk bëhet Ramushi president, ne

 1. Premijer tzv. Kosova Ramuš Haradinaj od 2003. godine je u braku sa zgodnom plavokosom novinarkom RTK Anitom (devojački Mucaj). View this post on Instagram Mtha Lola me bo nje foto ?A post shared by Anita Mucaj (@amucaj) on Sep 28, 2018 at 12:51pm.
 2. Anita Haradinaj rrëfen ekskluzivisht për Abc Neës jetën e saj me Ramush Haradinajn. Rrëfimi i zonjës Haradinaj për gazetaren Linda Karadaku vjen pas lajmeve të qarkulluara në media, se kjo e fundit është dhunuar nga Ramush Haradinaj. Megjithëse lajmi bëri jehonë në media, Anita me modesti thotë se jeta publike i ka këto. Të jesh figurë publike do bëhesh pjesë e faqes.
 3. istri Ramush Haradinaj. Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës [
 4. Bashkëshortja e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj ka nisur pushimet.Anita Haradinaj, ka publikuar video në Instagram, duke shijuar pamjet nga vendi luksoz në një nga vendet për pushime në Shqipëri. Përveç videos, ajo ka treguar edhe lokacionin se ku ka zgjedhur të pushojë. Anita Haradinaj, gjindet në Golem. Ndryshe, nuk dihet ende se me kë ka zgjedhur të pushojë këtë.
 5. . Ish-kandidatja për deputete nga kjo parti, Shqipe Pantina, pritet të propozohet ambasadore në Japoni, me çelës diplomatik. Në garë për t'u bërë pjesë e shërbimit diplomatik është edhe gruaja e ish-krye
 6. Bashkëshortja e Ramush Haradinajt, Anita Haradinaj, ka thënë se për rastin e bashkëshortit të saj askush nga liderët e institucioneve kosovare nuk e telefonoi atë. Veç tjerash Anita Haradinaj tha se është politika e Shqipërisë ajo që e mbështeti gjatë këtyre ditëve, kur Ramush Haradinaj gjendej në arrest nga autoritetet franceze
 7. istrit Ramush Haradinaj, duket në formë të përkryer, kjo gjithmonë pas përkushtimit të saj që të ketë linjat e duhura. Ish- prezantuesja e lajmeve, jo rrallë herë shpërndanë edhe receta të ndryshme, kjo gjithmonë me arsyen që të ushqehemi sa më shëndetshëm.
Detaji që mund të mos e keni vërejtur, Anita Haradinaj u

E përditshmja Bota Sot, duke u thirrur në burime të veta, raportoi mbrëmë se moderatorja Anita Haradinaj është sulmuar fizikisht nga burri i saj, ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, dhe sipas raportimit të gazetës, moderatorja ka përfunduar në emergjencë. Për të kuptuar më shumë rreth situatës, Gazeta Express ka zhvilluar një bisedë telefonike me Anita.

Cka ka me honger_Anita Haradinaj & Lola Haradinaj - YouTub

Rreth këtij raportimi, Gazeta Express ka zhvilluar një bisedë telefonike me Anita Haradinajn, e cila është deklaruar rreth shkrimit të gazetës Bota Sot. Teksa flet për Gazetën Express, moderatorja Anita Haradinaj tregon se e ka lexuar raportimin e mbrëmshëm për të si dhe mohon se ish-kryeministri Haradinaj ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj. Po e kam pa (raportimin). Së. Sot (e diel) është një ditë mjaft e veçantë për prezantuesen Anita Muçaj-Haradinaj dhe kreun e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj. Kjo pasi djali i tyre, Trimi, feston ditëlindjen e dhjetë. Me këtë rast, nuk ka munguar një urim i veçantë nga e ëma duke shprehur fjalët më të mira për të [ Ajo dha tri variacione të ndryshme se si Ramushi e përkëdhel me dashuri, në momentet kur dëshiron të tregohet romantik. E para thjesht më kap surratin dhe më puth, e dyta: Kur jam duke ecur, më jep edhe ndonjë shpullë(duke iu referuar të pasmeve), ndërsa e treta më thotë: Zemër, shpirt, këto të zakonshmet, ka thënë Anita Anita Haradinaj, ka publikuar video teksa shihet atmosfera që po mbizotëron me këngën e Shkurte Fejzës në një lokal në kryeqytet. Në videon e publikuar, ajo i ka bërë tag edhe këngëtares Shkurte Fejza duke e përcjellur me një mbishkrim: Se historia nuk mbaron këtu. Ndryshe, në video mund të shihet qartë se askush nuk mban distancë dhe maskë mbrojtëse nga Covid-19. Të gjitha këto janë demantuar nga Anita Haradinaj që përmes një shkrimi në Facebook iu ka reaguar mediave në fjalë. Në ditëlindjen e moderatores, ish'kryeministri ka zgjedhur një mënyrë të vecantë për ta uruar. Ai ka publikuar një fotografi në Facebook ku shkruan Anita sot, urime gjithmonë. Anita sot, urime gjithmonë! RH. Publiée par Ramush Haradinaj sur Lundi 12.

Më tutje Anita tregoi se Ramush Haradinaj ka njohuri të madhe për muzikën. Sipas Anitës, atij i pëlqejnë më shumë këngët me çiftelia. Fjalë Kryesore: Anita Haradinaj; shpërndaje. 0 shares; Të ngjashme. 26 Jan 2021 | Anita flet për raportimet se u sulmua fizikisht nga bashkëshorti i saj Ramush Haradinaj. 17 Jan 2021 | Anita tregon si e përkëdhel Ramushi. 29 Tet 2020 | Anita. Global Woman është themeluar nga Mirela Sula ndërsa bashkëshortja e ish-kryeministrit Ramush Haradinaj, Anita Haradinaj ,është drejtuese e klubit. Eventi është moderuar nga moderatorja energjike Fatma Haxhialiu që ka postuar foto dhe video gjatë gjithë kohës në Instagramin e saj. Fatma ka shkëqyer me prezantimin ndërsa veshja e saj na mahniti përsa i përket përkushtimit të. Anita Haradinaj, bashkëshortja e kryeministrit kosovar, Ramush Haradinaj, është kthyer në qendër të vëmendjes pas një videoje ku ajo kërcen Fortnite Challenge, në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë. Në momentin kur Anita Haradinaj nisi të kërcente, pranë saj ndodheshin rresht gjithë krerët e shtetit kosovar. Nga presidenti Hashim Thaçi, tek kryetari i Kuvendit. A po e xhelozon Anita, Donikën?! (Foto) Në kuvendin e VII-të zgjedhor të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, i cili po mbahet sot në Prishtinë, përpos delegatëve dhe mysafirëve të shumtë prezent ishte edhe Anita Haradinaj gruaja e liderit të AAK-së, Ramush. 2020-09-15T14:09:58.112Z; Përcillet me nderim Besa Imami spikati me Donikën e Skënderbeut Të tjera rreth. Anita dhe Ramush Haradinaj janë ndër çiftet më të komentuara. Në secilën paraqitje ata kanë treguar raportin e shkëlqyeshëm që e kanë me njëri tjetrin. Anita është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh poston fotografi me Ramushin, fëmijët por edhe fotografi të saj. Ndërsa në InstaStory së fundmi ka postuar një fotografi nga ambienti [

Would you vote for Meliza Haradinaj as president?

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj feston sot 51 vjetorin e lindjes. Urimin më të veçantë Haradinaj e ka marrë nga bashkëshortja e tij Anita, e cila nuk ngurron që shpesh herë t'i shpreh hapur dashurin. Anita ka publikuar një foto me Ramushin dhe në urimin e saj ka theksuar se pavarësisht se ai nuk kalon [ Këtë lajm e ka demantuar vetë Anita Haradinaj e cila ka shkruar se me Haradinaj ka 17 vite që është në marrëdhënie shumë të mira. Ajo tutje shton se është e ulët dhe e turpshme të prodhohen lajme të tilla. Kam 20 vjet që punoj dhe jam pjesë e medias në Kosovë dhe sot shpreh keqardhje për nivelin e mediave dhe tendencës për të prodhuar lajme banale, tituj banal e.

Anita Haradinaj ist bei Facebook. Tritt Facebook bei, um dich mit Anita Haradinaj und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. Facebook gibt.. Anita Haradinaj, gruaja e ish-kryeminsitrit të Kosovës feston ditëlindjen e saj sot, mes polemikave që pak ditë më parë është dhùnuar nga babai i fëmijëve të saj. Vetë Anita i ka përgenjështruar lajmet e dhëna në mediat kosovare, duke thënë se Ramushi në fakt ka shumë vite që e rreh, por veçse me dashuri. Të jesh figurë publike do bëhesh pjesë e faqes së parë.

ELITE SHOW - Intervista 5 minutëshe me Anita Haradinaj

Anita Haradinaj e mohon se është rrahur me Ramush Haradinajn: Jam mirë qe 17 vjet me të Pas lajmeve të mbrëmshme se kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj e ka sulmuar gruan e tij, Anita Haradinaj, kjo e fundit ka reaguar duke e mohuar se ka ndodhur një gjë e tillë Ndërkohë, Anita Haradinaj, e cila ka fyer mediat e Kosovës, merret me prezantim. Disa herë në javë del në RTK si moderatore e lajmeve. Sidoqoftë, Ramush Haradinaj, kishte reaguar më racionalisht kur mediat kishin dhënë lajmin se atij i është refuzuar viza për në SHBA. Kishte thënë se beson se do ta marrë vizën derisa kishte thënë fjalë të mëdha për amerikanët. Moderatorja e njohur kosovare, Anita Haradinaj, e cila para pak ditësh mbushi 40 vite jetë ka ndarë një fotografi nga ditëlindja e saj. Teksa shkëlqen në një fustan rozë me xixa, moderatorja thekson se e rëndësishme është të jesh e bekuar me njerëz që të përmbushin në çdo moment të jetës. Postimi i saj i plotë: Being 40 and Fabulous! Numrat jane thjesht numra dhe jane. Anita Haradinaj rrëfen ekskluzivisht për Abc News jetën e saj me Ramush Haradinajn. Rrëfimi i zonjës Haradinaj për gazetaren Linda Karadaku vjen pas lajmeve të qarkulluara në media, se kjo e fundit është dhunuar nga Ramush Haradinaj. Megjithëse lajmi bëri jehonë në media, Anita me modesti thotë se jeta publike i ka këto. Të jesh figurë publike do bëhesh pjesë e faqes së.

Bashkëshortja e ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt, ka tërhequr vëmendjen e të gjithë pushuesëve në bregdetin e jugut në Shqipëri. Së bashku me familjen, ajo po kalon disa ditë reklaksi në Palasë dhe Tirana Post ka publikuar disa foto të Anitës me bikini. Mund të themi me plot gojën se ajo ka një fizik tepër [ View the profiles of people named Anita Hajradinaj. Regjistrohuni në Facebook për të kontaktuar me Anita Hajradinaj dhe të tjerët që mund t'i njihëni... Këtë lajm e ka demantuar vetë Anita Haradinaj e cila ka shkruar se me Haradinaj ka 17 vite që është në marrëdhënie shumë të mira, shkruan Reporteri. Ajo tutje shton se është e ulët dhe e turpshme të prodhohen lajme të tilla. Kam 20 vjet që punoj dhe jam pjesë e medias në Kosovë dhe sot shpreh keqardhje për nivelin e mediave dhe tendencës për të prodhuar lajme banale. Anita Haradinaj, bashkëshortja e ish-kryeministrt të Kosovës Ramush Haradinaj është mjaft e njohur në profesionin e saj si gazetare në Kosovë. Por kohët e fundit në Shqipëri, Anita është bërë e njohur nga pjesmarja e saj në jurinë e Top Talent. Faqja What They Wearin ka bërë të ditur se vetëm xhaketa Balmain të cilën Anita e ka veshur në emisionin e. Anita Haradinaj ka publikuar disa fotografi të reja, përmes së cilave tregon se si po kalonin festën, shkruan lajmi.net. Në një prej fotografive, ajo u shfaq pranë Ramushit, i cili po i dhuronte asaj një puthje në faqe, teksa dukeshin të lumtur. Une me loqken, është mbishkrimi që ia la fotografisë. Ndërsa, në imazhin tjetër Anita u pa pranë Ramushit dhe Dautit, ndërsa.

Anita Haradinaj ishte e ftuara e radhës në puntatën e After Party në kanalin e Luana Vjollcës, në YouTube. Një prej pyetjeve pikante që ju bë Anitës ishte: Je ti më xheloze apo bashkëshorti? Nuk është se jemi shumë xhelozë, të arsyeshëm po, u shpreh bukuroshja. Gjatë intervistës nuk mungoi edhe një dedikim dashurie nga Anita për bashkëshortin, Ramush. Gruaja që tha se u rrah nga Anita Haradinaj në një lokal nate, fshin statusin nga Facebook-u. 30 Sht 2019 | Anita dhe Lola Haradinaj në një foto kur luanin si vajza të vogla me kushëriren Nora Muçaj. 28 Pri 2019 | Kryeministri Haradinaj merr pjesë në gjysmëmaratonën Prishtina 2019 Video. 31 Tet 2018 | Ti je luledielli mbledh 60 mijë euro, blen pajisje për Pediatrinë. Bashkëshortja e Ramush Haradinajt, Anita Muçaj i është përgjigjur titujve të pavërtetë që duket se kanë qarkulluar së fundmi nëpër portale. Thuhej se spikerja e lajmeve, kishte përfunduar në urgjencë pas dhunës që Haradinaj kishte ushtruar mbi të. Një lajm i tillë ka shqetësuar gjithë familjen, duke detyruar Anita Haradinajn ta mohonte publikisht përmes një statusi.

Anita Haradinaj harxhime marramendëse, shpenzon 3400 euroAnita Haradinaj: Nëna më bërtiste në fillim për lidhjen me

Detaji që mund të mos e keni vërejtur, Anita Haradinaj u

Anita thotë fjalë të dhimbshme për Haradinajn. para 10 muajve - Ina. Anita Muqaj , është mërzitur nga mungesa e bashkëshortit të saj Ramush Haradinajt, i cili ka më shumë se dy javë që është ndaluar nga autoritetet franceze, me kërkesë të Serbisë në Interpol. Anita në Për të kuptuar më shumë rreth situatës, Gazeta Express ka zhvilluar një bisedë telefonike me Anita Haradinajn, e cila është deklaruar rreth raportimit të gazetës Bota Sot. Teksa flet për Gazetën Express, Anita Haradinaj tregon se e ka lexuar raportimin e mbrëmshëm për të si dhe mohon se ish-kryeministri Haradinaj ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj Anita Haradinaj ka rrëfyer jetën e saj me Ramush Haradinajn. Rrëfimi i zonjës Haradinaj vjen pas lajmeve të qarkulluara në media, se kjo e fundit është dh.unuar nga i shoqi. Të jesh figurë publike do bëhesh pjesë e faqes së parë të gazetës apo portaleve, pjesë e thashethemeve. Jeta publike këto i ka. Unë jam munduar të jem e diskutueshme për mirë, shprehet Anita. Kryeministri Ramush Haradinaj dhe gruaja e tij Anita Haradinaj kanë qenë fytyra mjaft të komentuara për vitin 2018-të, shkruan GazetaBlic. Nga vitet e kaluara, ka qenë shumë e vështirë që të kuptohet diçka rreth jetëve private të personave të famshëm. Me kalimin e viteve dhe me praninë e rrjeteve sociale, fytyrat publike sot nuk hezitojnë [ Unë jam shume mirë dhe kam 17 vjet që jam shumë mirë me Ramushin, ka shkruar Anita Haradinaj në Facebook. /Express/ Anita Haradinaj e mohon shkrimin e Bota Sot se është rrahur nga Ramush Haradinaj dhe është dërguar në emergjencë . Share Now. Te fundit. Prototipët e reja të iPhone pa lidhëse të USB Kjo Audi pas përmirësimit të shpejtësisë është thjesht e.

Anita Haradinaj dhe Albana Osmani bashkohen në këtë kauzë

Anita Haradinaj: Ju rrëfej, pse po vij kaq shpesh në

Anita ka ndarë në InstaStory një foto me Haradinajn, ku shfaqen të përqafuar e duke shkëmbyer një puthje në buzë në mes të rrugës. Dikur kur kemi qenë të rinj.- shkruan ajo teksa etiketon partnerin, ndërkohë që i mbyll gojën edhe njëherë thashethemeve për dhunë të ushtruar nga Ramush Haradinaj Habit me rrëfimin Anita Haradinaj: Ndonjëherë kur ecim në rrugë Ramushi më fut ndonjë shpullë b*thëve. By gkorrekte. Posted on January 19, 2021. Share. Tweet. Share. Share. Email. Comments. Moderatorja Anita Muçaj, e cila është edhe bashkëshortja e ish-kryeministrit Ramush Haradinaj, ka qenë e ftuar së fundi në një emision argëtues, ku ka shpalosur detaje nga jeta e saj. Megjithatë, siç thekson zonja Haradinaj, më shumë nga lajmi janë shqetësuar familjarët e saj. Anita sqaron se në 6 tetor kur ka nisur të qarkullojë lajmi në media, ajo ka qenë në Durrës në një festë ditëlindjeje, ndërsa Ramushi ishte në Kosovë me fëmijët. Jo fare. Nuk është hera e parë ë kam qenë pjesë e. Anita Haradinaj, ka reaguar sërish kundër lajmeve që kanë protagoniste atë. Kësaj radhe një portal i panjohur ka raportuar se gruaja e liderit të AAK-së, ka blerë një veturë të re. Anita e ka mohuar këtë lajm dhe e quajtur këtë informacion por edhe tjerat kundër saj si përpjekje për ta dëmtuar imazhin e saj. Por në një postim në facebook, moderatorja e njohur është. Ndryshe, Anita Muçaj dhe Ramush Haradinaj janë të martuar dhe kanë katër fëmijë së bashku./21Media. Të ngjajshme. Dashuria e tezes Anitë është e pakushtëzuar. Akuzoi gruan e kryeministrit për sulm në një klub nate, Anita i kërkon falje. Anita uroi vitin e ri përmes një imazhi të bukur familjar . Anita Haradinaj shpërblen veten me një çmim. Haradinaj i zoti edhe në.

Anita Haradinaj ka treguar arsyet se pse bashkëshorti i saj Ramush Haradinaj duhet të jetë president. Ajo tha se ai duhet të jetë president sepse është më i miri. Kjo pasi që sipas gruas së tij, ai e ka dëshmuar veten si në luftë, paralufte dhe pasluftës. Se është më i miri. Unë mendoj që [ Përmes një postimi në Facebook, Anita Haradinaj tha se është shqetësuese lajmi i mbrëmshëm pasi është nënë, motër e bijë e dikujt dhe sipas saj është e turpshme të prodhohen lajme kaq të ulta. Kam 20 vjet qe punoj dhe jam pjesë e medias në Kosovë dhe sot shpreh keqardhje për nivelin e mediave dhe tendencës për të prodhuar lajme banale, tituj banal e thashetheme për.

Anita Haradinaj iu bën thirrje qytetarëve: Ta injorojmë

Anita kërkon nga Ramushi rrogën e trembëdhjetë (Video

Anita Haradinaj është spikere lajmesh, fytyrë publike prej shumë vitesh, madje vite para se të lidhej me Ramush Haradinajn, shkruan Kosovarja. Anita, karrieren e nisi në moshë të re dhe punës iu ças përhërë në mënyrë mjaftë profesionale. Që kur prezantuesja e edicioneve të lajmeve i lidh me Ramush Haradinajn, interesi e. ANITA HARADINAJ SE OGLASILA NA FB NAKON OSTAVKE Ko je žena ratnog zločinca koju je upoznao dok je bio komandant OVK. L. G. 20.07.2019. 12:55 Tweet; Foto: amucaj / Instagram. Dojučerašnji kosovski premijer Ramuš Haradinaj podneo je ostavku na tu funckiju zbog poziva Haškog tužilaštva da se u svojstvu osumnjičenog javi u Hag, a pismo kojim obaveštava javnost o tome juče je objavio na. Ramush dhe Anita Haradinaj. Gazetarja Anita Muçaj-Haradinaj, gjithashtu edhe bashkëshortja e Ramush Haradinaj ka reaguar për herë të parë lidhur me thashethemet se ish-kryeministri e dhunonte. Në mediat kosovare flitej se Anita përfundoi edhe në repartin e Urgjencës në QKUK nga plagët e marra nga ai, por që një gjë e tillë rezulton të jetë e pa vërtetë. Përmes një postimi. Lidhur me këtë, Anita Muçaj-Haradinaj lajmet kundër saj i ka quajtur fushatë agresive me tendencë për të prishur imazhin. Ajo përmes një postimi ka deklaruar se dashurinë e saj për kombin, linçuesit s'do të arrijnë ta zbehin. Nëse ka pak vërtetësi ne thënien të gjitha t'i falin por suksesin jo, keto ditë jam bindur që kjo thënie qendron, duke e parë. Në KTV takohem unë, ishte Veton Surroi atëherë, edhe më prezanton me Ramushin, më tha Anita ky është Ramush Haradinaj, Ramushi veçse kishte kaluar në politikë atëherë. Edhe unë e shof kështu, djalë i ri, i dobët, thashë po unë ty të të kam paramendu të madh, ndërkaq Ramushi ia ktheu në formë shakaje i thash kështu të dal boll

Fuqinë nuk ta jep askush, fuqinë e merr me shumë punë dhe

Anita Mucaj është e njohur për publikun si gruaja e politikanit të mirënjohur, Ramush Haradinajt. Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private krahas asaj si gazetare në televizionin publik, përcjell ORAinfo. Anita sot feston ditëlindjen e 39-të, përcjell ORAinfo Tenton ti ikë me vrap policisë, neutralizohet 20 vjeçari. Një 20 vjeçar nga Lezha u arrestua nga policia e Tiranës, teksa ishte shpallur në kërkim për vjedhje. Në pranga përfundoi Ndue Koleci, i cili fillimisht i ka bërë rezistencë policisë. I riu u arrestua në zonën e Tiranës së Re. Ky shtetas është kapur nga agjentët e Komisariatit të . 2020-09-15T14:03:48.614Z; VARGU.

 • Radio k.w. polizeimeldungen.
 • YouTube Cover template free Download.
 • Eisgala 2019.
 • Panchakarma Periode.
 • Wohnung mieten Germersheim.
 • Python Liste ohne Komma.
 • MIA Ticket.
 • Wetter Orlando November.
 • Er provoziert mich bewusst.
 • Ausdrücke für Liebe.
 • Teich anlegen.
 • Wie lange sind Nüsse nach MHD haltbar.
 • Rechtspopulismus in der EU.
 • Gasdruckminderer Gasgrill.
 • Schwedische Hafenstadt.
 • Hyundai Nexo Preis.
 • Wanderkarte Solingen Online.
 • Einhell Rasenmäher.
 • Anschriftenprüfkarte Online.
 • Bitdefender Produkte.
 • GT Masters Live Timing.
 • Adventure Time Staffel 1 Stream.
 • Fischerladen in der Nähe.
 • MACD Trigger.
 • Unser Service Synonym.
 • Best MacBook graphic design.
 • Alternative zur Behindertenwerkstatt.
 • Safari extensions iOS.
 • Sagen Graz Umgebung.
 • Abkürzung Fahrzeug.
 • Weather london 16 days.
 • Bonhoeffer Gebete.
 • Últimas notícias do Brasil edo mundo.
 • Radio Salzkammergut Frequenz.
 • Carbridge ohne jailbreak iOS 14.
 • Cool Runnings Netflix.
 • Shisha Kohle draußen anmachen.
 • Richtlinien für Zuwendungsanträge auf Ausgabenbasis (AZA BMBF).
 • Währung Südafrika Englisch.
 • Experteer Premium.
 • Umgangsrecht Baby 1 Jahr.